Rahmis

Adrasan plajına yürüyerek 5 dk mesafede, binlerce yıllık uygarlık geçmişinin mirasını günümüze kadar saklayan bu eşşiz coğrafya üzerinde, üstünde yaşadığımız toprağın tüm insanlığa ait olduğunun bilincinde olarak , doğal yapıyı bozmadan da yaşam alanlarının var olabileceğini kanıtlamak için varız.


Ülkemizin , sahillerinin , ormanlarının turizm adına hızla betonlaştırıldığı süreçte, alternatiflerin varolabileceğini hostelimize geldiğinizde göreceksiniz.. Sahil bantında, hostelimize ait , ücretsiz yararlanabileceğiniz şezlong ve güneşlikler, Adrasan'da denizle ormanın buluştuğu noktadayız.Tüm konaklama birimlerimiz ağaç kütüklerinden inşa edilmiştir. Mimarimiz, hostel'in bulunduğu doğa ile içiçe geçmiş, birbirini tamamlar niteliktedir.

 

Denizin iyotlu kokusunu ormanın zenginleştirdiği oksijen ile birlikte içinize çekerken , ağaçların sessiz çığlıklarını duyacak , binlerce yıllık anadolu uygarlıklarının bize miras bıraktığı tarihi dokuyu göreceksiniz. Kirletilmemiş ve dingin maviliği ile Adrasan Koyu cenneten bir köşe. Kiminin ortasından ağaç gövdesinin geçtiği kütük evler Konuklarımız, hostelimizde kendi evlerindeymişcesine rahat davranabilir, mutfağımızı kullanabilirler hostelimiz self servistir.Tüm konuklarımıza sabah kahvaltısı, akşam yemeği. Kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. 4000 metrekarelik alan üzerine kurulu işletmemiz; yaz boyunca Adrasan'ın bir başka güzel olduğunu, Adrasan'ın tüm doğal güzellikleri ile yeryüzünün bozulmamış, kirletilmemiş az sayıda coğrafyadan biri olduğunu konuklarına göstermek için heycanlıyız.

 


Hizmetler:

♦ Ücretsiz açık büfe kahvaltı
♦ 30 otel odası (banyo,tuvalet, klima)
♦ Günlük kat hizmetleri
♦ Plaj yakınında
♦ Restoran ve bar, oturma salonu, bahçe
♦ Çamaşırhane
♦ Belirli saatlerde açık resepsiyon
♦ Lobide ücretsiz kablosuz internet
♦ Ücretsiz otopark
♦ Çadır ve karavan alanı

 

Adres: Adrasan, Deniz Mahallesi, Üçbük Mevkii, 07350 Antalya
Tel: 00 90 538 500 70 71